IMEP trochu jinak

Je po přeboru na klasice a cestou domů mi teprve došlo, že Strakonický oddíl letos ovládl JČ oblast ve všech směrech.
(Pozn. autora: To se mi to píše po 4 Plzeňských 12°)
Chtěl bych toto cestou pogratulovat 4 násobnému přeborníkovi Ivovi Šafaříkovi k získání  všech titulů pro Strakonický oddíl a doufám, že na klasické trati na MČR se letos ukáže ještě v lepší formě než loni. Moje maličkost bude mít trochu problém se tam probojovat, ale …  nechme se překvapit 😉
Ve svém příspěvku chci ještě vyzdvihnout skvělou práci pořadatelů a i když se ještě zítra běží sprint, tak už dnes mohu průběh závodů a jeho pořádání hodnotit na výbornou.

English:
Is the end of the championship on the classics and on the way home I just realized that this club of Strakonice dominated South Bohemian region in orienteering in all directions.
(Author’s note: I wrote this after drinking 4 Pilsener 12 °)
I would like to congratulate this way 4-fold champion Ivo Safarik to obtain all titles for Stakonice club, and I hope that the classic track championship at this year’s show still in better shape than last year. My little thing will have little problem to get by, but … Let us surprise you;-)
In my contribution I wish to highlight the great work of the organizers and while still running sprint tomorrow, so today I running races and evaluate the organization very well.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lidé, Reportáž ze závodu se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..