závody ČSOS 2011

Kalendář hlavních závodů 2011

Mezinárodní soutěže

23. – 26. 6.         Mistrovství Evropy dorostu CZE
1. – 8. 7.           Veteránské mistrovství světa HUN
1. – 9. 7.           Juniorské mistrovství světa POL
13. – 20. 8.         Mistrovství světa FRA

Soutěže sekce OB

20. 3.                  Český pohár štafet (C)                                                                                  PHK

9. 4.                   Žebříček B-Morava – klasická trať                                                              ASU

10. 4.                  Český pohár štafet – M-Moravy (C)                                                          ASU
16. 4.                  Mistrovství ČR v nočním OB                                                                       ZBM
14. 5.                  Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať                 AOP
14. 5.                  Žebříček B-Čechy – klasická trať                                                                STH
15. 5.                  Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať                   AOP
15. 5.                  Žebříček B-Čechy – krátká trať                                                                  NPA
21. 5.                  Český pohár štafet                                                                                        CHT
21. 5.                  Sprint Cup, ŽA – sprint                                                                                LPU
22. 5.                  Český pohár štafet                                                                                        LPU
28. 5.                  ŽB-Morava – klasická trať                                                                   ABR+SBR
29. 5.                  ŽB-Morava – krátká trať                                                                     ABR+SBR
1. 6.                   celostátní finále Přeboru škol                                                                        KVS
4. 6.                   Český pohár, žebříček A, žebříček B – krátká trať                                    SJC
5. 6.                   Český pohár, žebříček A, žebříček B – klasická trať                                  SJC
11. – 12. 6.         Mistrovství ČR na krátké trati                                                                    TTR
18. 6.                  ŽB-Morava – klasická trať                                                                           MOV

19. 6.                  ŽB-Morava – krátká trať                                                                              HAV
25. 6.                  ŽB-Čechy – klasická trať ASU
25. 6.                  ŽB-Morava – krátká trať                                                                     JPV+UOL
26. 6.                  ŽB-Čechy – krátká trať ASU
2. 9.                   Mistrovství ČR ve sprintu                                                                              KON
3. 9.                   Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať                    KON
4. 9.                   Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať                      KON
10. 9.                  Sprint Cup, ŽA – sprint                                                                                  SHK
10. 9.                  Český pohár štafet                                                                                          SHK
11. 9.                  Český pohár štafet                                                                                           DOB
17. – 18. 9.         Mistrovství ČR na klasické trati                                                                    EKP
24. 9.                  ŽB-Čechy – krátká trať                                                                                  VLI
25. 9.                  ŽB-Čechy – klasická trať                                                                                VLI
8. 10.                 Mistrovství ČR štafet                                                                                       KSU
9. 10.                 Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů žactva                                       KSU

21.-25.6.          5. letní olympiáda dětí a mládeže