Letní vícedenní závody

Prázdniny jsou v plném proudu, ale orienťáci nemají čas k oddechu. Sérii letních vícedenních již zahájily Cena Střední Moravy a také slovenské Tatry Orienteering. O tomto víkendu se běží jak Grand Prix Silesia v dalekých Rychlebských horách, tak populární Botas, který se tak už patnáct let nejmenuje, tedy HSH Vysočina Cup, tentokrát v Řásné, pár kilometrů za hranicí našeho kraje.

Nejvíce radosti pořadatelé letních vícedenních udělají milovníkům pískovcových skal – Bohemia, Advanta, Rumcajsovy míle i Pěkné prázdniny nabízejí přesně takové terény. Zatímco kapacita Pěkných prázdnin se zaplnila během 70 sekund (!) na zbylé závody se lze ještě přihlásit – na Bohemii v nejdražším termínu, na Míle ve druhém a Advanta nabízí ještě do pondělí přihlášky za základní vklad. A mimoto i jihočeský rukopis u stavby E1:)

Prázdniny tradičně uzavírají West Cup a Cena východních Čech, na obojí se lze ještě hlásit. K informacím o veškerých výše uvedených závodech se lze proklikat z ORISu , přehledný seznam odkazů na domovské stránky vícedenních závodů najdete v levém menu u Bédi.

… a neopomeňme aktivitu jihočeských oddílů v posledním srpnovém víkendu, známou též pod názvem JihOr, kdy v sobotu  pořádá VCB J莠na Borku a současně Linz Cup, v neděli pak sdružení OCB+PCB JčŽ v Trocnově.

Příspěvek byl publikován v rubrice blíží se .... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..