Linz Cup 2019 a Horský maraton na Hojné Vodě

V sobotu byl zahájen další ročník Linz Cupu, tradičně závodem ve scorelaufu. Běželo se v kopcích u Wintersdorfu, startovali závodníci z tradičních klubů VCB, PCB, OCB, KRE a PVD. Velmi pěkně zaběhly dorostenky Vendy Teringlová a Eva Janošíková (1. a 2. místo). Výsledky naleznete zde.
V neděli za poněkud hodně chladného počasí se běžel tradiční Horský maraton, tentokráte však již po novu s centrem na Hojné Vodě. Na programu byly dvě tradiční tratě, klasická z Trhových Svinů (30 km), zážitková z Benešova (14 km) a nově i Ultra trail na 64 km. Tento nový závod s přehledem a velkým náskokem vyhrál Vašek Pelc z CST za úctyhodných 6 a půl hodiny. Zážitkovou i klasickou trať si opět užilo množství orientačních běžců, převážně z klubů VCB, CST, PCB a KRE. Výsledky, fotky a komentáře naleznete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.