MČR krátká – orienťák až na dřeň

Brutálně krásné – takové bylo časté hodnocení víkendového Mistrovství České republiky na krátké trati. Na vyblbnutí skoro 1500 závodníků postačily dva rozlohou nevelké zalesněné kopečky mezi Teplicemi nad Metují a Adršpachem. Nepamatuju si (a nepamatovali si ani starší) náročnější terén. Však posuďte sami – na 4km tratě elitní kategorie s 400m převýšením potřebovali naši nejlepší 37 minut. Člověku se vkrádalo na mysl, že je to nějaké až moc těžké, ale jde o mistrovství republiky a tak je to správné a tak to má být.

O to více těší některé pěkné výsledky: 5.místo Marušky Flašarové (D55) a 8.místo Terky Tiché (D20). Naši mládežníci jeli spíše pro zkušenosti (a získali jich požehnaně). Že se více bojovalo s terénem než se soupeři, dokládají dosažené časy i rozestupy ve výsledkách.

Příspěvek byl publikován v rubrice bylo .... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na MČR krátká – orienťák až na dřeň

 1. jive napsal:

  Jen a jen musim souhlasit s Radimem. Finále bylo opravdu krásné. A podle mne to platilo ve vsech finále jak elity tak i ostatních A, B, C atd. Muzete posoudit sami jak to vypadalo. Stačí si prohlédnout mapy a postupy např. Moji ;).
  http://maps.8u.cz/show_map.php?user=jive&map=132

  A za krátký cas i video z tohoto zavodu.
  S pozdravem
  Jen víc a houšť takovýchto závodů
  jive

 2. jive napsal:

  Avizované video uz je k dispozici na adrese https://m.youtube.com/watch?v=EE2qP3M7u8Y

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.