Pochvala do Písku

Midlový víkend v režii OPi se skutečně vyvedl. O sobotu se postarala jejich prachatická sekce pod vedením Lukáše Šmahela, závod dostal název „Libínský kufr„, běhalo se u Chrobol. Závodní tratě postavila na zcela nové mapě „Jelení hora“ od Mirky Vejvodové mladičká juniorka Katka Karbusová. Musím konstatovat, že se s mapou a tratěmi velmi dobře popasovala. Ohlasy závodníků k trati a mapě byly snad bez vyjímky pozitivní, bylo slyšet, že se tratě líbily. Pěkný závod doplnilo i pěkné shromaždiště a počasí.

Nedělní midl, což byl již V. ročník Pimonova kufru, měl v režii Otto Hartvich, tratě stavěl Ivo Šafařík. I zde se jednalo o novou mapu s názvem „Ostrý vrch“, zmapován byl nový zvlněný zalesněný prostor u Nového Dvora u Písku. Tratě i terén se také líbily, závod byl zpestřen dešťovými přeháňkami a pobíhajícími divokými prasaty.

Oba dva závody byly součástí Jihočeského žebříčku, na startu byli k vidění i závodníci z jiných oblastí. Vše proběhlo bez problémů. Nad správným průběhem obou závodů bděl Vojta Blažek coby ředitel (a IT), dobrou atmosférou dotvořily písecké ženy s horkou kávou a (ne)tradičními bábovkami. Výsledky naleznete tradičně v ORISu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reportáž ze závodu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..