Před sezónou II.

Nová O-Sezona se blíží, základní zimní tréninkové období naopak končí. V sobotu se pod taktovkou pořadatelů SJH běží poblíž Horní Pěny od 11 hod. finále Sněhulákova kufru. Podle zveřejněné startovky to trochu vypadá na jarní mistrovství SJH 😉  Kdo bývá připraven, nebývá překvapen – proto si včas a v klidu přečtěte Rozpis a Pokyny 🙂 (pozor, Pokyny neobsahují úplně vše, ale jen to nejdůležitější, navazují právě na Rozpis). A ještě ke Sněhulákovi. Přes nižší počet závodů než obvykle je pro mě, a pevně doufám, že nejen pro mě, velmi potěšující celkový počet zatím klasifikovaných závodníků. Dle prozatímního celkového pořadí je v kategorii „A“ hodnoceno 56 závodníků a závodnic, v „B“ dokonce 76, a v „C“ 61.

S ohledem na blížící se krajské přebory ve sprintu – 15.4. pro Jihočeský žebříček, 22.4. pro účastníky Ligy Vysočiny, a především pro zájemce o nominaci na LODM, ale obecně pro všechny – připravuje VCB svůj první oficiální venkovní trénink, zaměřený právě na sprint. Koná se ve středu 12.4., sraz by měl být v 17 hod. u ZŠ Kubatova, běží se (trénuje) na mapě Eskápéčko. Bude připraveno několik tratí, jen dejte dopředu včas vědět (=mně=Lubošovi, na známý email lubos(tečka)ob(z)centrum(tečka)cz), ať se připraví dostatečný počet map.

A pokud chce někdo vyrazit těsně za hranice, pak 1.dubna začíná další ročník seriálu závodů Linz Cup, začíná se tradičně scorelaufem (Spattendorf). Další závody jsou 15.4., 29.4., 20.5., 26.8. (pořádá VCB), a končí se jako vždy štafetami jednotlivců, termín je 30.9.2017.

Příspěvek byl publikován v rubrice blíží se ..., Mládež. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..