Průběžné výsledky 12. ročníku Sněhulákova kufru

Po pěti závodech vede v kategorii A Helena Hudečková s 377,51 body, následovaná na druhém místě Karlem Deimem s 375,06 body a Jirkou Vébrem na třetím místě s 347,74 body. V kategorii B je vedoucím závodníkem Marek Kouba s 263,49 body, těsně následován Magdou Rudovou s 262,85 body a Annou Rudovou s 262,09 body. O celkové vítězství v této kategorii tak bude ještě boj, i vzhledem k tomu, že zatím žádný ze závodníků neabsolvoval potřebné čtyři závody. V kategorii C je situace obdobná, zatím vede Svobodová Beáta s 226,66 body, na druhém místě je Kosobudová Anna, s rovnými 200 body – zúčastnila se jen dvou závodů a oba vyhrála – pokud se zúčastní i posledních dvou závodů, tak má velikou šanci na vítězství v kategorii. Třetí místo patří Michalu Deimovi se 186,49 body. Průběžné výsledky všech zúčastněných najdete na ORISU posledního závodu ve složce dokumenty. Tam také najdete sněhulákovské výsledky všech proběhlých závodů.

Objevíte-li ve výsledcích nějakou chybu, napište mi, abych se mohl postarat o její opravu. Stejně tak mi napište, pokud nejste uvedeni jako organizátoři.

A nezapomeňte se přihlásit na předposlední a poslední závod! 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice blíží se ..., Technická sdělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 Responses to Průběžné výsledky 12. ročníku Sněhulákova kufru

 1. Radim napsal:

  Wow, díky moc za spočítání. A klobouk dolů, žes znova zvládl rozchodit ten (user unfriendly) výpočet z mojí semestrální práce:)
  Jen poznámka – mělo by to být 13. ročník, nešťastná třináctka, věřím, že příští rok se Sněhulák zase zvedne!

 2. Hošek Lubomír napsal:

  Paráda – účast přes 140 závodníků, to je i na letošní smolný ročník skutečně paráda!
  Děkuji všem iniciativním pořadatelům a výpočtářům za jejich práci a připravené závody, samozřejmě děkuji i závodníkům za účast. Předpokládám, že se uvidíme na posledních dvou závodech.

  Zkuste se také zamyslet – CO a JAK dělat příště, aby příští 14. (a logicky i další) ročník fungoval tak, jak jsme byli zvyklí.
  Díky
  Luboš Hošek – Přeceda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..