Sedm statečných reprezentovalo Jihočeský kraj

Jen sedm ze sto třiceti sedmi registrovaných závodníků projevilo zájem či svou příslušnost k jihočeským orientačním běžcům a včera vyrazilo reprezentovat Jihočeský kraj na již jedenácté vzájemné utkání orientačních běžců jižních Čech, Horního Rakouska a Dolního Bavorska do Bernriedu. Výsledek družstev tomu odpovídal, zisk jen 41 bodů. Horní Rakousko 130 a Dolní Bavorsko 180. Nejvíce z našich ve svých kategoriích zabodovali Jana Tichá a Pepa Rychtecký – 2.místo. V nejobsazenější kategorii obsadil 5. místo Radek Teringl, 7. Tichý Martin, 10. Hulec Filip. Hošek Lubomír ve své kategorii obsadil 7. místo a Blabla Zdeněk 11. místo. Kompletní výsledky jsou na stránkách Dolnobavorského OB. Jen na závěr. Co vy ostatní? Proč jste nejeli? Stydíte se za příslušnost k Jihočeskému kraji anebo někteří z vás dovedou máte jen potřebu „kecat“ o vhodnosti kvalitních závodů, nových terénů a skutek pak utek? O kvalitní závod, teren a zahraniční konkurenci jste přišli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Sedm statečných reprezentovalo Jihočeský kraj

 1. jive napsal:

  Nic proti zahraniční konkurenci nemám, ale nebyl jsem přihlášen, z pro mne, zřejmých důvodů. Večer před závodem jsem chtěl absolvovat s mojí drahou polovičkou kvalitní „Čarodky“ s totálním výmazem HDD. – Splněno. Dále v den závodu jsem od 8hod sázel erteple (povinnost ze které se naddá vykroutit).-Splněno. Tak že jsem splnil svůj plán, který od počátku neobsahoval účast na zmiňovaných závodech a nebylo to tím, že bych se měl za něco stydět.
  Následně taky na KRE nemůžu jet, neboť jsem jedním z pořadatelů BAMBI v Plané nad Lužnicí – povinnost vůči městu.

 2. Klimik napsal:

  Mám stejný důvod (máj). A taky jsem tak trochu podnikatel, tudíž nemám svátky tehdy když si vzpomenou zákonodárci. Mám ovšem daňovou povinnost, kterou mi naopak zákonodárci předepsali. Musím makat, aby se státní zaměstnanci, důchodci, nezaměstnaní a rentiéři mohli zúčastnit zahraničních závodů. Prosím nereagujte na moji provokaci. Už jsem prostě takový. Čest práci.

 3. Vašek napsal:

  Neměl jsem jak se dopravit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.