Stručné informace k současnému stavu

V souvislosti se současným stavem, kdy dochází k některým převídatelným, ale i poněkud nepředvídatelným změnám, si dovolím odkázat na některé dokumenty a vyjáření, které by mohly vnést do situace větší světlo. Především je to Sdělení sekce č. 7/2020 a navazující (či předcházející) Zápis sekce OB č. 23/2020. A také odpovědi předsedy sekce OB Petra Klimpla na otázky, co se bude dít v českém O-světě koncem roku. V neposlední řadě je to i výkladové stanovisko ČUS k současné situaci (k 25.4.2020).
Nejdůležitějším aktuálním úkolem pro všechny oblasti, a tedy i pro naši jihočeskou oblast, je připravit a zajistit uskutečnění svých soutěží v závislosti na omezeních, která budou aktuálně platná, s tím, že počet závodů v každé oblasti na podzim by měl být 7 a více. Vedoucí klubů a oddílů jsem již o tomto úkolu emailem informoval, čekám na návrhy, kdo, kdy a kde bude ochoten a schopen na podzim závod JčŽ uspořádat. Bude to velmi důležité, protože z oblastního žebříčku se bude vybíhat obvyklá licence B, ale možná i A.
A závěrem ještě jedna zpráva k vícedenním závodům během letních prázdnin – vícedenní závody v naší oblasti – na Helfenburku jsou zatím beze změny. Uvidíme po 15. červnu, a jak píší pořadatelé – držme si palce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..