Svátá trojice: déšť, mlha a bahno

Výběry žactva, juniorů a některých dospělých z jihočeské oblasti se o uplynulém víkendu zúčastnili Mistrovství ČR štafet, Veteraniády ČR, a MČR klubů a oblastních výběrů žactva.
O_vyber

Běželo se u osady Červená Voda (Králíky) a na vše dohlížela Svatá trojice. V první řadě bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto zájezdu – Jirka Vébr, Alča Nováková a Zdeněk Blabla.

S náročným terénem a ještě náročnějším počasí se všichni poprali se vší vervou. Je složité jmenovat, kdo byl nejlepší. Na závodech bylo velké množství nováčků, pro které to byl první velký závod. Často se to pak podepsalo na chybách jako je neražená sběrka nebo nebyl vidět výrazný strom apod…
Koho bych chtěl pochválit, a kdo ukázal perfektní výkony z těch mladších jsou Radim Sobotka, Lucka Šafaříková, Maruška a Eva Jánošíkovi, kluci Pelců, Vojta a Vendy Teringlovi, Anička Kosobudová …. Vojta Velát, Eliška Simonová – která běžela i když měla zvrtnutý kotník a věděla, že je štafeta DISK. Velký dík patří Helče Hudečkové a Dušanovi Kosobudovi, kteří všechno nafotili. A nesmím zapomenout na rodiče, kteří děti, v brzkých ranních hodinách, vzbudili a dovezli kam bylo potřeba, a taky všechny dospělé členy výpravy, kteří pomáhali dětem a celé výpravě. (Mimo autobus jeli ještě další rodiče, Radek, Martina a další, autem. Letos už byla naše výprava tak početná, že se všichni nevešli do jednoho velkého autobusu).

Chci prostě pochválit všechny!!!

Hlavní cíl byl splněn – Jihočeští O-běžci jsou skvělá parta, zájezd byl suprový team building a příští rok budeme jezdit na Český pohár štafet, a na jaře určitě pojedeme na Vyzývací pohár žactva ve štafetách. Následně pak na podzim u Helfenburku – Zdar Zdar Zdar!!!

Díky a bylo mi ctí tuto super akci s Vámi se všemi absolvovat

Vedoucí Autobusu – Vojta Blažek
O_vyber

Výsledky:
Z neděle : http://www.ksu.cz/mcr2017/vysledky/s/protokol.htm

Ze soboty: http://www.ksu.cz/mcr2017/vysledky/n/protokol.htm
(nebo výsledky v ORIS)
http://oris.orientacnisporty.cz/files/3546_f173ec59a248d5a8a99cfd65b58bcf4e.pdf
http://oris.orientacnisporty.cz/files/3547_0bb125e4596476f7bf1d06b774eea9b9.pdf

Fotografie (Helča Hudečková –díky)
https://www.zonerama.com/Hellen/Album/3795873
https://www.zonerama.com/Hellen/Album/3798710

Fotografie (Dušan Kosobud -díky)
https://www.zonerama.com/Link/Album/3795754

Jmenný seznam účastníků zájezdu – ti kteří jeli v Buse

Příspěvek byl publikován v rubrice bylo ..., Mládež, Reportáž ze závodu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..