Velmi dlouhá trať a jak vypadá Pimon?

Letošní III. ročník Pimonova kufru není jen tak obyčejný závod. Kromě krátkých tratí v prostoru středověkých zlatodolů se dva z účastníků závodu (Tereza a Radim) chystají společně na trať mnohonásobně delší. Kontroly jsou na ní často bez popisu a dohledávka bývá obzvlášť náročná. Na druhou stranu to ale není nikdy nuda 🙂
Jako malé zpestření jsme letos připravili malou hádanku související s výše uvedeným. Namísto písmen jsou použity piktogramy popisů kontrol tak jak definuje orienťácká abeceda. Aby to nebylo úplně složité, je přiložena i drobná nápověda.
Vyluštěnou hádanku můžete spolu se svým jménem odevzdat při registraci na shromaždišti, kde budete moci zároveň připojit svůj podpis na přání. Tereza s Radimem po závodě vylosují pět z vás, kteří dostanou malou odměnu.

Jak vypadá Pimon?
Mezi laickou veřejností koluje řada představ jak vlastně písecký Pimon vypadá.
Řada z vás se již Pimonova kufru v minulosti zúčastnila a je (téměř) jisté, že jste Pimona v lese viděli.
Protože Pimonova podoba není dodnes uspokojivě vysvětlena, poprosili jsme Písecké muzeum o poskytnutí šesti nejčastějších podobizen, které návštěvníci Píseckých hor během posledních dvou století po údajných setkání s Pimonem zaznamenali.
Chtěli bychom vás poprosit o účast v anketě – ať už před nebo po závodě – jejímž výsledkem bude vyřešení této záhady jednou provždy

Více zde: http://os-pisek.webnode.cz/akce/pimon2015/hra/

Příspěvek byl publikován v rubrice blíží se ..., Lidé, Před závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..