Víkendový výsledkový servis

Ve finále sprintu v Brně podaly velmi dobrý výkon táborská děvčata, Katka Kosobudová doběhla s minimální časovou ztrátou na 22.místě v kategorii D16, Jana Svobodová obsadila 39.místo v D18.

Na dnešním Přeboru škol v Jindřichově Hradci byly k vidění také velmi hezké výsledky jihočeských O-běžců. V kategorii D5 byla Maruška Janošíková 4., v kategorii D7 doběhla Lucka Šafaříková druhá, Vendy Teringlová 4., Eliška Ševčíková 5. a Eva Janošíková 6. V kategorii D9 obsadila 3. místo Diana Štráchalová, 4.místo Magdalena Rudová, 6. místo Barbora Příběnská, 7. Markéta Bečvářová a 9. místo Klára Benešová.

Kategorii DS ovládly sestry Svobodovy – 1. Jana, 2. Anna, porazily domácí Dominiku Hojnou, 4. byla Adéla Gottfriedová, 6. Anna Rudová. Chlapci také běželi dobře – Vojta Teringl doběhl 2. v kategorii H5, Radim Sobotka 3. v H7, Kuba Novák 3. v H9. Blahopřeji všem závodníkům k hezkým výsledkům a děkuji touto cestou všem dospělým, kteří se podíleli na přípravě závodníků a umožnili jim startovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reportáž ze závodu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.