Vydatný konec sezóny

Blíží se konec letošní oficiální jihočeské OB sezóny, resp. závodů řazených do Jihočeského žebříčku (JčŽ) nebo závodů pořádaných na území Jihoeského kraje. Tento víkend je na pořadu poměrně silně obsazený Šumavský kufr, pořádaný KSH a který je současně započítáván do zmíněného Jihočeského a také Západočeského žebříčku. Na pořadu je sobotní krátká trať a v neděli klasika. Tratě staví Kuba Hulec.

O týden později se poblíž Bavorova utkají kluby z celé republiky a také oblastní žákovské a dorostenecké výběry o republikové mistrovské tituly. Sobota bude patřit Mistrovství ČR štafet, Veteraniádě ČR štafet, Českému poháru štafet, České lize klubů a Veřejnému závodu. V neděli se bude bojovat o medaile v Mistrovství ČR klubů, v Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva, ve Veteraniádě ČR klubů, v České lize klubů a ve Veřejném závodě družstev. K naší radosti se zde objeví i Jihočeské žákovské výběry. Držme jim palce.

A týden na to pořádá sdružení pořadatelů okolo PVD tradičního Vodňanského kapra. Jak bývá zvykem, o závody je značný zájem a ve startovce se tradičně objevují zvučná jména.

Závodníci z žákovských a dorosteneckých kategorií (HD10 – HD18), kteří se v JčŽ umístí na medailových pozicích, budou slavnostně vyhlášeni po nedělním závodě (před vyhlášením výsledků Kapra, čas bude upřesněn nejpozději v neděli ráno)  a obdrží drobné ceny.

A jak je psáno v příspěvku níže, ještě se na orientační sporty můžete dívat v televizi

Příspěvek byl publikován v rubrice info Předsednictva. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..