Zajímavá nabídka: OCAD 12 Starter zdarma

(možná trochu komerční, ale zajímavé sdělení)

I letos se chystá akce Světový den orientačního běhu (WOD), do které se v minulosti aktivně zapojily i jihočeské oddíly. Firma OCAD AG podporuje letošní WOD a nabízí šestiměsíční licenci verze OCAD 12 Starter WOD těm oddílům, které se zaregistrují k pořádání akce v rámci WOD. Je to tedy zajímavá možnost, jak získat nejnovější verzi OCADu na dostatečně dlouhou dobu na přípravu mapy. Detaily níže, z informačního newsletteru OCADu.

OCAD Newsletter – World Orienteering Day
Get OCAD 12 Starter WOD free of charge for World Orienteering Day

World Orienteering Day (WOD) is an International Orienteering Federation project and will become an increasingly important activity for the future of orienteering. The goal is to implement WOD in such a way to reach and inspire 500’000 participants at 5’000 locations in 100 countries.

In May 2018, between May 23rd and May 29th, any orienteering activity held can be registered as a World Orienteering Day event.

OCAD supports WOD by providing a six-month license of OCAD 12 Starter free of charge.

With OCAD 12 Starter, orienteering maps can be created and updated quickly. Thanks to the New Map Wizard function, Open Street Map (OSM) data can easily be imported and converted to OCAD symbols sets. After your map is ready, set courses with the integrated functions for Course Setting in orienteering.

If you want to be part of WOD 2018, you need to register on worldorienteeringday.comand apply for a six-month license of OCAD 12 Starter WOD.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Technická sdělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..